Elektro klima MP

Blesk s vlockou EK logo-x 512x512

Zavolajte nám

+421 (0)948 561 561

Klimatizácie Inventor

Ponúkame široký výber klimatizačných jednotiek a tepelných čerpadiel značky Inventor.

Loga klima Inventor

Klimatizácie a tepelné čerpadlá od spoločnosti Inventor ponúkajú spoľahlivé a efektívne riešenia pre reguláciu teploty vo vašom domove či kancelárii. S ich inovatívnymi technológiami a špičkovým dizajnom dokážu účinne chladiť vzduch počas horúcich letných dní a zahrievať ho v zimných mesiacoch, čím zabezpečujú komfortnú a konzistentnú teplotu po celý rok. Sú navrhnuté s dôrazom na vysoký výkon a energetickú účinnosť, čo znamená nižšie náklady na prevádzku a šetrnejšie správanie voči životnému prostrediu. S klimatizáciami a tepelnými čerpadlami od Inventor môžete mať istotu, že vaše prostredie bude príjemné a prispôsobené vašim potrebám.

Nástenné jednotky

Nástenné jednotky klimatizácí od spoločnosti Inventor sú ideálnym spojením výkonnosti a štýlu. Ich kompaktný a štíhly dizajn umožňuje ľahkú inštaláciu na stenu v rôznych interiéroch.

Viac

Kazetové split zostavy

Kazetové jednotky klimatizácí od spoločnosti Inventor sú výnimočným riešením pre komfortné a efektívne chladenie alebo vykurovanie interiérov.

Viac

Parapetné split zostavy

Parapetné split zostavy klimatizačných jednotiek SAMSUNG sú šikovným a praktickým riešením pre chladenie miestností s obmedzeným priestorom, kde nie je možné inštalovať tradičné klimatizačné jednotky.

Viac

Multisplitové zostavy

Multisplitové zostavy klimatizačných jednotiek SAMSUNG sú výborným riešením pre chladenie viacerých miestností s jednou vonkajšou jednotkou, čím ušetríte na inštalácii a priestore.

Viac

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu!

Pre bezplatnú konzultáciu sa s nami jednoducho spojte telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára a dohodnite si termín, ktorý vám vyhovuje. 


Objednať konzultáciu

Akcia


Elektroklima MP Samsung AR35 26

+


Elektroklima MP Samsung AR35 35


Elektroklima MP Samsung Cebu 25

+


Elektroklima MP Samsung Cebu 35


Elektroklima MP Samsung Wind Free Comfort 25

+


Elektroklima MP Samsung Wind Free Comfort 35

Štandardná montáž klimatizácie

Cena montáže 250,- € s DPH

Výsledná cena montáže sa môže meniť s ohľadom na reálny stav (materiál a práca navyše).