Elektro klima MP

Blesk s vlockou EK logo-x 512x512

Zavolajte nám

+421 (0)948 561 561

Klimatizácie VIVAX

Ponúkame široký výber klimatizačných jednotiek značky VIVAX.

Klima logo Vivax

Vitajte v svete klimatizačných jednotiek VIVAX, kde sa spája vysoký výkon, inovatívne technológie a štýlový dizajn, aby sme vám priniesli dokonalé riešenie pre chladenie vášho domova alebo pracovného prostredia. S dlhoročnou skúsenosťou v oblasti klimatizácie a neustálym dôrazom na kvalitu, klimatizačné jednotky VIVAX sa radia medzi najobľúbenejšie značky na trhu. Naša ponuka zahŕňa širokú škálu modelov, od nástenných split zostáv po kazetové a multisplit systémy, aby sme vyhoveli potrebám každého zákazníka. Pridajte sa k našej rodine spokojných užívateľov a objavte nový štandard v chladení a klimatizácii s klimatizačnými jednotkami VIVAX.

Nástenné split zostavy

Nástenné split zostavy klimatizačných jednotiek VIVAX sú vynikajúcim riešením pre efektívne chladenie a klimatizáciu vášho interiéru s minimálnym priestorovým nárokom.

Kazetové split zostavy

Kazetové split zostavy klimatizačných jednotiek VIVAX sú elegantným a diskrétnym riešením pre optimálne chladenie vo väčších a komerčných priestoroch.

Parapetné split zostavy

Parapetné split zostavy klimatizačných jednotiek VIVAX sú praktickým a štýlovým riešením pre miestnosti s obmedzeným priestorom, kde je inštalácia tradičných klimatizačných jednotiek nepraktická.

Kanálové zostavy

Kanálové zostavy klimatizačných jednotiek VIVAX predstavujú elegantné a diskrétne riešenie pre klimatizáciu viacerých miestností s centrálnou reguláciou.

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu!

Pre bezplatnú konzultáciu sa s nami jednoducho spojte telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára a dohodnite si termín, ktorý vám vyhovuje.