Elektro klima MP

Blesk s vlockou EK logo-x 512x512

Zavolajte nám

+421 (0)948 561 561

Klimatizácie SAMSUNG

Ponúkame široký výber klimatizačných jednotiek značky SAMSUNG.

Loga klima Samsung

Vitajte vo svete klimatizačných jednotiek Samsung – spoľahlivých a inovatívnych riešení pre vašu optimálnu pohodu v každom ročnom období. S dlhoročnou tradíciou v oblasti klimatizácie a neustálym zameraním na kvalitu a výkonnosť, klimatizačné jednotky Samsung sa stali synonymom pre spoľahlivé chladenie a klimatizáciu vo vašom dome, byte, kancelárii alebo obchode. Naša široká ponuka zahŕňa rôzne typy klimatizačných jednotiek, od nástenných split systémov po kazetové a multisplit zostavy, aby sme vyhoveli vašim individuálnym požiadavkám a zabezpečili dokonalý komfort podľa vašich predstáv.

Nástenné split zostavy

Nástenné split zostavy klimatizačných jednotiek SAMSUNG sú praktickým a efektívnym spôsobom, ako zabezpečiť optimálne chladenie vášho interiéru, pričom minimalizujú priestorovú náročnosť.

Kazetové split zostavy

Kazetové split zostavy klimatizačných jednotiek SAMSUNG sú ideálnym riešením pre diskrétne a efektívne chladenie väčších miestností alebo komerčných priestorov.

Parapetné split zostavy

Parapetné split zostavy klimatizačných jednotiek SAMSUNG sú šikovným a praktickým riešením pre chladenie miestností s obmedzeným priestorom, kde nie je možné inštalovať tradičné klimatizačné jednotky.

Multisplitové zostavy

Multisplitové zostavy klimatizačných jednotiek SAMSUNG sú výborným riešením pre chladenie viacerých miestností s jednou vonkajšou jednotkou, čím ušetríte na inštalácii a priestore.

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu!

Pre bezplatnú konzultáciu sa s nami jednoducho spojte telefonicky, e-mailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára a dohodnite si termín, ktorý vám vyhovuje. 

Akcia

Štandardná montáž klimatizácie

Cena montáže 250,- € s DPH

  • montáž monosplit klimatizácie s výkonom do 3,9 kW
  • rozvody chladu do 3 metrov
  • 1x prieraz steny z betónu do 25 cm (ak bude hrúbka betónu viac ako 25 cm, cena montáže sa navýši o 30,- Eur s DPH), tehly, YTONGU
  • plastové krycie lišty vrátane tvaroviek pre vedenie prepojovacieho potrubia
  • konzola na uchytenie vonkajšej jednotky
  • odvod kondenzátu kondenzačnou hadicou alebo PVC rúrou – samospádom z vnútornej jednotky do 5 metrov
  • elektrické napojenie silovým káblom 3×2,5 CYKY do 5 metrov
  • sprevádzkovanie klimatizácie zaškolenie podľa návodu na obsluhu
  • nastavovanie WIFI ovládača, zasekávacie, začisťovacie a murárske práce nie sú zahrnuté v cene montáže

Výsledná cena montáže sa môže meniť s ohľadom na reálny stav (materiál a práca navyše).